Home Bestuur Raad voor maatschappelijk welzijn

Raad voor maatschappelijk welzijn

Raad voor maatschappelijk welzijn

Het OCMW wordt bestuurd door een raad voor maatschappelijk welzijn. De leden zijn dezelfde als die van de gemeenteraad. De raad vergadert één keer per maand op dezelfde dag als de gemeenteraad en regelt alles wat tot de bevoegdheden van het OCMW behoort.

Leden

Rob Blockx (CD&V)
voorzitter raad voor maatschappelijk welzijn
Wampenberg 15
014 81 05 65
rob.blockx@skynet.be

Kristof Hendrickx (N-VA)
burgemeester
Wezenstraat 20
0486 64 09 11
kristof.hendrickx@arendonk.be

Luc Bouwen (CD&V)
1ste schepen
Wampenberg 71
014 67 25 72
luc.bouwen@arendonk.be

An Hermans (N-VA)
2de schepen
De Plaetse 322
0494 48 66 41
an.hermans@arendonk.be

Kenny Viskens (N-VA)
3de schepen
Wolvenstraat 33
0473 99 51 72
kenny.viskens@arendonk.be

Joke Segers (CD&V)
4de schepen
Heilaar 48
0498 63 93 40
joke.segers@arendonk.be

Marina Gys (N-VA)
5de schepen en voorzitter bijzonder comité voor de sociale dienst
Aartrijtstraat 6 A
014 67 31 07
marina.gys@arendonk.be

Gunter Spapen (N-VA)
Vrijheid 63 bus 5
0479 82 89 30
gunter.spapen@n-va.be

Jef Van Steenbergen (N-VA)
Voorhoofd 4
0471 57 61 01
jef.vansteenbergen@n-va.be

Boudewijn Westhof (N-VA)
De Daries 58
0477 32 10 26
boudewijn.westhof@n-va.be

Leny Noboa (N-VA)
Hokken 102
0479 02 52 33
leny.noboa@n-va.be

Rudy Panis (N-VA)
Leeuwerfstraat 29
0475 80 42 30
rudy.panis@n-va.be

Mariska Vogels (N-VA)
Horststraat 49
0472 76 36 37
mariska.vogels@n-va.be

Rik Nys (CD&V)
De Maaskens 28
0475 42 68 34
rik.nys@dvv.be

Alek Dom (CD&V)
De Horeman 53
0476 36 98 17
alek.dom@telenet.be

Michiel Wils (CD&V)
Schutterstraat 20 bus 1
0477 28 46 41
michielwils@hotmail.com

Gunther Hendrickx (sp.a - Groen)
Asselbergen 21
0474 99 83 14
gunther.hendrickx@basf.com

Tom Claessen (sp.a - Groen)
Neerstraat 36 A
0477 40 22 73
tom.claessen@cardolite.com

Karolien Verbeek (sp.a - Groen)
Vrijheid 39
0468 30 93 89
karo_verbeek@outlook.com

Benny Maes (Arendonk Positief)
Bergen 11
0498 75 69 47
benny.maes@gmail.com

Davy Cools (Arendonk Positief)
Het Hof 24
0496 68 23 85
davy.doef@gmail.com

Joannes Wijnen (Vlaams Belang)
De Brulen 38
014 67 70 96
info@jomaracing.be

Bianca Verachtert (Vlaams Belang)
De Brulen 32
0479 13 07 33
jbgaukema@telenet.be