Home Nieuws Welzijn en gezondheid

Nieuws: Welzijn en gezondheid

Opening lokaal dienstencentrum 'Durgebont'

Opening lokaal dienstencentrum 'Durgebont'

Op zaterdag 14 maart 2020 opent lokaal dienstencentrum ‘Durgebont’ de deuren. Kom proeven van dit nieuwe centrum én van lekkere lokale producten. Iedereen welkom!

Lees meer

Positief en verbindend opvoeden

Positief en verbindend opvoeden

Kinderen opvoeden is vaak een zoektocht. Je wil graag een fijne manier van opvoeden vinden die past bij je gezin. Er kan soms strijd en discussie zijn in huis. Je wil hier graag goed mee omgaan.

Lees meer

Word jij een budgetcoach?

Word jij een budgetcoach?

Zowel jongeren, volwassenen als ouderen kunnen in financiële problemen komen omdat ze het overzicht over hun eigen geldzaken kwijt zijn. Als je financiële zorgen hebt, mis je vaak de kracht en het inzicht om zelf de draad weer op te pakken. Daar kan een budgetcoach wat aan doen.

Lijkt het jou wat om mensen mee te ondersteunen in deze zoektocht naar een evenwichtig budget? Dan is deze taak wellicht op jouw lijf geschreven.

Lees meer

Ons dorp geeft!

Ons dorp geeft!

Wist je dat slechts 3% van alle Vlamingen bloed, plasma of bloedplaatjes geeft? In 2020 gaat Rode Kruis-Vlaanderen voor 1% meer! In Arendonk is 6,86% van de inwoners al donor en daarmee staan we aan kop in de provincie Antwerpen, en zelfs op de tweede plaats in heel Vlaanderen. Blijf je ook dit jaar massaal bloed geven om Rode Kruis-Vlaanderen te helpen? Want #onsdorpgeeft!

Lees meer

Mindfulnesstraining, leven in aandacht

Mindfulnesstraining, leven in aandacht

In het voorjaar van 2020 start een nieuwe lessenreeks mindfulness.

Lees meer

Infomoment 'mindfulness'

Infomoment 'mindfulness'

Gezonde Gemeente Arendonk organiseert in het voorjaar van 2020 een nieuwe mindfulnessreeks. Tijdens het infomoment op donderdag 9 januari 2020 licht Paséalle van 'Neem tijd voor jezelf' de groepssessies toe en kan je vragen stellen.

Lees meer

Zoek online een nieuwe huisarts

Zoek online een nieuwe huisarts

Bijna overal in Vlaanderen kampen ze met een huisartsentekort, dit is in de Kempen niet anders. Voortaan kan je huisartsen die nog voldoende ruimte hebben voor nieuwe patiënten terugvinden op www.ikzoekeenhuisarts.be.

Lees meer